Власне виробництво

Сертифікована продукція

Індивідуальні ціни

Персональний менеджер

Доставка по всій Україні

ТОВ «НОВА СТАЛЬ» на ринку металопрокату вже більше десяти років. Ми працюємо з оцинкованої сталлю і з полімерним покриттям в рулонах. Великий досвід роботи на ринку і співробітництво з перевіреними постачальниками дозволяє нам забезпечувати системні поставки на виробництва по всій території України. Власні склади продукції, представництва у великих містах дозволяють нам мати в наявності широкий асортимент оцинкованої сталі і сталі з полімерним покриттям в різних розмірах і товщині.
Оцинкована сталь використовується в різних галузях промисловості і будівництва. Матеріал не схильний до корозії, механічних пошкоджень, завдяки оцинкуванню на поверхні не утворюється оксидна плівка навіть в кислотовмісному середовищі.
Використовується оцинкована сталь в будівництві, автомобілебудуванні, машинобудуванні, приладобудуванні та інших галузях. Також широке застосування металопрокат з оцинкованої сталі отримав у виробництві покрівельних та облицювальних матеріалів: металочерепиця, профнастил, добірні елементи для покрівлі.

Наші переваги:

  • Великий асортимент продукції. Поставляємо оцинковану сталь з полімерним покриттям в різних типорозмірах. Вся продукція сертифікована і відповідає технічним характеристикам, представленим в номенклатурі.
  • Співпраця з виробниками по всій україні. представництва в великих містах країни дозволяють налагодити регулярні поставки.
  • Персональний менеджер для кожного клієнта. Індивідуальна допомога у виборі сировини, організації графіка поставок і в інших аспектах співпраці.
  • Гнучка цінова політика. З кожним клієнтом співпрацюємо на індивідуальних умовах, залежно від довгостроковості проекту, обсягів закупівель та інших факторів.

ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

заповніть ваші контактні
дані, ми вам передзвонимо

Це поле обов’язкове до заповнення

Неправильне введення

Це поле обов’язкове до заповнення

Неправильне введення

Дані не передаються третім особам

Введіть свої контактні дані

Ми вам передзвонимо

Це поле обов’язкове до заповнення

Неправильне введення

Це поле обов’язкове до заповнення

Неправильне введення

Дані не передаються третім особам